Projekt taras! Metamorfoza mebli tarasowych

Wydaję wam się, że wszystko jest idealne, kupiliście nowe meble na taras, kwiaty, wszystko pięknie.. Aż tu nagle… przed waszymi oczami pojawiają się tkaniny z toptextil, wszystkie tkaniny trzeba zmienić i to na już!

Miałam przyjemność razem z firmą toptextil.pl przeprowadzić metamorfozę mebli tarasowych, a tkaniny zostały pięknie uszyte wraz z pomocą nieocenionego DR Tapicer

Do metarmofozy użyłam tkanin Outdoorowych z serii TENERYFA To tylko jedna z kilkunastu propozycji pięknych, woodpornych tkanin na tarasy i do ogrodów.

Chciałabym pokazać jak wyglądały tkaniny przed metamorfozą, a jak już po realizacji.

Przed Metamorfozą.

Po Metamorfozie

Zostałam przy szarej kolorystyce, jednak poprzez zmiane koloru tkaniny na jasny szary i dodanie lamówek, to zupełnie inna historia. Do metamorfozy użyłam Tkaniny – na poduszkach to Teneryfa 7143, a na Kedrach (oblamówki) to Kanaria 7001.

Pierwotnie meble tarasowe miały wypełnienia, które nie były niestety najlepsze i szybko się zapadały. Dzięki tapicerowi poza materiałam wymieniłam też wypełnienia na inne, twardsze gąbki.

Jestem bardzo zadowolona z efektu, taras nabrał świeżości, lekkości. Poprzez to, że jest zadaszony, a tkaniny teraz jasne, optycznie taras jest większy i oczywiście tkaniny są nieporównywalnie lepsze od tych oryginalnych ze sklepu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.