Zaprojektuj własną sofę!

Sofa to nie jest najprostszy mebel do wybrania. Długo zastanawiałam się nad tą idealną do domowego biura. Zadanie uławiła wspaniała współpraca z marką SofaCompany i ich genialne narzędzie na stronie do zaprojektowania własnej sofy.

Na stronie możecie oprócz standardowych opcji, kliknąć w przycisk ZAPROJEKTUJ SOFĘ. Przenosicie się do krainy materiałów, a próbniki możecie zamówić za darmo do własnego domu, żeby dotknąć ulubiony materiał.

Wybór materiałów, na które można się zdecydować jest przeogromny. Możecie wybrać do danej sofy również nóżki. W moim przypadku była to jedna z ważniejszych decyzji, ponieważ zależało mi na złotych nóżkach, dodatkowo ich wykonanie było dla mnie bardzo ważne. Wybrałam Brass Metal 17 cm.

Zdecydowałam się na Sofę Astha Velour Lux Dahlia. Jestem zwolenniczką dużych sof, jednak nierozkładanych. Uważam, że ilość gości w naszym domu versus nasze potrzeby, czyli sofa nierozkładana, wygrały w tym przypadku. Chciałabym podkreślić bardzo mocno, że stereotyp posiadania rozkładanej sofy w domu, jest czymś co chciałabym zmienić w waszym myśleniu, jeśli oczywiście macie miejsce na jej posiadanie. Nie zawsze jest to możliwe, ale umówmy się, wiem, że wielu z was chciałoby się odważyć na ten krok, mam nadzieję, że przez moją realizację ułatwię wam to zadanie!

A tak prezentuje się wybrana przeze mnie sofa. Niebanalny kolor, który wygląda za każdym razem inaczej przez padające na sofę światło. Wykonana jest naprawdę pięknie, a złote nóżki nadają jej lekkości.

Bardzo lubię wybierać indywidualne projekty, dzięki temu, że mogłam wybrać materiał i model sofy do swojego wnętrza, jest ona jeszcze bardziej moja 🙂

Post powstał we współpracy z marką sofacompany.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.