Fotel Strandmon w nowym wydaniu #ikeahacks

Jeśli zastanawiacie się czy wymienić mebel na nowy, to zastanówcie się, jak możecie nadać nowy charakter temu, który już macie.

PRZED

PO

Bardzo lubię fotel Strandmon z Ikea, jednak nie do końca podobało mi się jego wykończenie, konkretnie chodzi mi o nóżki. Dlatego też postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić nie tylko kolor fotela, który gościł u mnie już od kilku lat, ale też nóżki.  Nie zmieniłam oczywiście obicia fotela, ale sprzedałam go i kupiłam w beżowym kolorze 🙂

 

Jeśli chodzi o nóżki, to dzięki współpracy z firmą @prettypegs  , która tworzy nóżki i uchwyty pod meble ikea, nastąpiła metamorfoza, o której dawno marzyłam.  Nóżki są też wykonane w bardzo dobrej jakości i dodatkowym ich atutem (moim zdaniem) jest inny kąt nachylenia / przez co siedzi się dużo wygodniej – bo wyżej.

Sama instalacja nóżek jest banalnie prosta – nie różni się niczym innym niż oryginalne nóżki z Ikea. Dodatkowo są duże ładniej wykończone i w komplecie dołączone są też zabezpieczenia przed szorowaniem podłogi.

Jeśli chcielibyście odmienić swoje meble, komody czy sofy z Ikea – mam dla was kod zniżkowy 15 % na cały asortyment Pretty Pegs 

Kod PrettyFriends15  dostępny na cały świat 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.